KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186175
nr 1518 6175
Zachar, diligens. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:35:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)